Lisatud: 25. oktoober 2007

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

25Okt2007 Praktikatoetuse aruannete esitamise tähtaeg läheneb

„Toetuse saab välja maksta ainult nendele taotlejatele, kes on nõutud aruande esitanud 7. novembriks,“ ütles PRIA riiklike toetuste büroo juhataja Liina Tilk. 23. oktoobriks on PRIA-le esitatud 38 nõuetekohast õppepraktika aruannet. Laekumata on 75 õppepraktika aruannet.

 

2007. aastal määrati praktikatoetus 74 põllumajandustootjale 113 praktikandi juhendamise eest. Toetust said taotleda põllumehed, kes võtsid oma ettevõttesse praktikale põllumajanduserialalal õppiva õpilase või üliõpilase. Toetust makstakse taotlejale kutsekesk-, rakenduskõrg- või kõrgharidust omandava praktikandi õppepraktika juhendamise eest.

 

Toetuse saamiseks tuleb õppepraktika korraldada sobival ajal ajavahemikus 1. jaanuarist kuni 1. novembrini. Praktikatoetuseks on riigieelarvest eraldatud kaks miljonit krooni ning sellel aastal kehtestas põllumajandusminister praktikatoetuse suuruseks 321 krooni ja 38 senti praktikapäeva kohta. Praktikatoetus kantakse taotleja arveldusarvele hiljemalt 12. detsembriks.

 

Tänavu sai praktikatoetust PRIAst taotleda juba viiendat aastat. Möödunud aastal maksis PRIA 66 põllumajandustootjale kokku 91 praktikandi juhendamise eest 841 789 krooni praktikatoetust. Ühe praktikapäeva maksumus oli toona 169 krooni.

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner