Lisatud: 03. aprill 2012

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

03Apr2012 Õppepäev teemal „Toiduainete jaotamine Euroopa Liidus enim puudust kannatavatele isikutele“

Hea toiduabi taotleja!

17.04.2012 algusega kell 11.00 viib Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet läbi õppepäeva teemal „Toiduainete jaotamine Euroopa Liidus enim puudust kannatavatele isikutele“. Õppepäeva toimumiskohaks on Narva mnt 3, Tartu. Orienteeruv lõpp kell 14.00.

Käsitletavad teemad:

  • Toiduabi programmi tutvustus;
  • Toiduabi taotlemisest 2013 aastaks;
  • Kontrollide läbiviimine (miks, millal ja kelle juures viib PRIA läbi kohapealsed kontrollid, millised dokumendid tuleb esitada jne);
  • Kulude hüvitamine heategevusorganisatsioonidele;
  • Muud jooksvad küsimused, arutelud.

 

Õppepäevale palume registreerida meiliaadressil turukorraldus@pria.ee hiljemalt 13. aprilliks. Lisaks võib regsitreerumisel anda teada, kas on veel käsitlemist vajavaid teemasid.

 

Kohtumiseni 17. aprillil!

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus