Lisatud: 09. juuni 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

09Jun2004 Pooled PRIA-le esitatud põllumajandustootmise investeeringutoetuse taotlustest on läbi vaadatud


PRIA peadirektori asetäitja Katrin Noorkõivu sõnul viibis positiivsete vastuste ehk kinnituskirjade väljastamine seoses maksete ja arvestuse IT-programmi planeeritust hilisema valmimisega. “Esimesed kinnituskirjad saatsime taotlejatele käesoleva nädala algul,” ütles Katrin Noorkõiv. “PRIA teeb kõik endast oleneva, et põllumehed saaksid kinnituskirjad võimalikult kiiresti kätte. Samas esitati viimasel taotluste vastuvõtupäeval 114 taotlust ja nende menetlemine võib võtta veel paar kuud.”

Põllumajandustootmise investeeringutoetuse (Riikliku arengukava meede 3.1) taotluste vastuvõtu esimene periood kestis 26. aprillist 10. maini. PRIA-le esitati 463 taotlust, milles küsiti 362 miljonit krooni toetust. Taotluste vastuvõtu jätkumise kuupäevade ja toetatavate investeeringuobjektide nimekirja osas teeb otsuse 29. juunil toimuv RAKi kolmanda prioriteedi juhtkomitee.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus