Lisatud: 30. juuni 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

30Jun2004 Põllumajandustootmise investeeringutoetuste taotluste vastuvõtt jätkub järgmisel aastal


Kuna käesoleva aasta kevadel oli põllumajandustootmise investeeringutoetuste taotluste vastuvõtt üliaktiivne ja taotlusi esitati kogusummas, mis katab nii 2004 kui ka 2005 aasta vastava meetme eelarve, siis otsustas juhtkomisjon, et  2004. aastal meede 3.1. taotluste vastuvõttu ei jätkata.

Põllumajandusministeerium analüüsib veel kord investeeringuvajadusi erinevate põllumajanduse tegevusvaldkondade lõikes, et siis suunata põllumajandustootmise toetused edaspidijuba  kõige enam investeeringuid vajavatesse tegevusvaldkondadesse.

Vastavalt analüüsi tulemustele kavandatakse võimalusel meetme 3.1 taotluste vastuvõttu uuesti alustada 2005. aastal.

Päevakorra alusel arutati ka meetme 3.3 “Majandustegevuse mitmekesistamine maapiirkonnas”, meetme 3.5 “Külade taastamine ja arendamine” ja meetme 3.10 “Kalalaevastiku moderniseerimine ja uuendamine” tingimuste rakendusmääruseid.

Meetme 3.3 ja 3.10 osas otsustas komisjon määruste eelnõud kinnitada ja saata edasi kooskõlastamiseks Rahandusministeeriumisse.

 

Põllumajandusministeeriumi Pressinõunik
Iiris Saluri
Tel 625 6254

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner Infokeskus bronn-vaike