Lisatud: 21. juuni 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

21Jun2005 Põllumajandusminister kinnitas koolipiimatoetuse lisatoetuse määra

“Seoses interventsioonihindade langusega vähenevad 1. juulist ELi koolipiimatoetuse määrad, mis tingis vajaduse suurendada kaasfinantseerimise määra,” selgitas minister Tuiksoo. “Euroopa Liidu ja Eesti toetusemäärad kokku jäävad sarnasele tasemele kui 2004/2005 õppeaastal kehtinud määrad ning see kindlustab skeemis osalevatele taotlejatele toetuse stabiilsuse," lisas minister.

 

Määrusega kehtestatav toetussumma (3 krooni ja 34 senti 1 liitri kohta) kehtib koolipiimatoetuse taotlemisel kuni 31. detsembrini kehtivate taotlusperioodide kohta.

 

Koolipiima programmiga on liitunud rohkem kui  400 haridusasutust üle Eesti. Toetussumma koolipiima pakkumiseks ulatub käesoleval aastal üle 60 miljoni krooni.

 

 

Iiris Saluri

Põllumajandusministeerium

Pressibüroo juhataja kt

Tel 625 6254; 52 745 39

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus