Lisatud: 31. august 2007

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

31Aug2007 Põllumajandusministeerium tellis PRIA-lt sektoriküsitluse

Põllumajandusministeeriumil on küsitluse tulemuste alusel kavas ümber kujundada sektori ühistegevuse rahastamine ja avalike ülesannete delegeerimine sotsiaalpartneritele.

Küsitlus on välja saadetud 6800-le põllumajandusettevõtjale ja 1590-le kutselisele kalurile, kelle aastase toodangu lisandväärtus on üle 2 ESU (37550 krooni). Täna saadab
PRIA viimased küsitluslehed välja veel alternatiivse põllumajandustootmisega tegelevatele ettevõtjatele (mesinikud, aiandustootjad, karusloomakasvatajad jne), kelle andmete kogumiseks ja täpsustamiseks on palutud ka erialaliitude abi.

Küsitlusse on lisaks kaasatud ca 600 muu maaettevõtlusega tegelevat ettevõtjat, kelle esindajad (MTÜ Eesti Maaturismi, Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit, EVEA jne) on aastaid osalenud maaelu arengukava ettevalmistustöös.

Küsitlusele vastamise tähtaeg on 25. september ning küsitluse tulemusi on põllumajandusminiseetriumil kavas esitleda oktoobri keskel.

Lisainformatsioon:
Alar Oppar
Ministri nõunik
Telefon: 6256 273 või 58363274
E-mail: alar.oppar@agri.ee

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm allkirjastas mesilaspere toetuse määruse. Mesilasperede toetus aitab kaasa bioloogilise mitmekesisuse säilitamisele ja põllumajanduskultuuride saagikuse kasvule.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus