Lisatud: 14. aprill 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

14Apr2004 Põllumajandusministeerium on põllumajandustootmise investeeringutoetuste vastuvõtmiseks valmis

“Ettevalmistatud toetusskeem on sisuliselt jätkuks SAPARD programmis alustatud põllumajandusinvesteeringute toetuse meetmele,” ütles Tuiksoo.

 

Toetust saavad  taotleda kõik põllumajandustootjad, kelle omatoodetud põllumajandussaaduste tootmisest või töötlemisest saadud müügitulu  on vähemalt 50% käibest. Määruses on ära toodud ka erisused ja kõik muud toetuse taotlemiseks vajalikud tingimused.

 

Põllumajandustootmise investeeringutoetusteks on aastatel 2004-2006 võimalik jagada kokku 503 miljonit krooni.

 

Allkirjastatud määruse alusel saab Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet (PRIA) hakata põllumajandustootmise investeeringutoetuse taotlusi vastu võtma juba aprilli lõpus.

 

 

Põllumajandusministeeriumi

Pressinõunik

Iiris Saluri

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus