Lisatud: 18. november 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

18Nov2005 Põllumajandusliku keskkonnatoetuse määramine lükkus edasi


Kui eelmisel aastal oli tähtajaks 17. november, siis sel aastal tehakse otsus 19. detsembriks. Muudatuse sisseviimise ajendiks oli 2005. aasta toetuste menetlemise ajagraafikusse NATURA 2000 aladel keskkonnasõbraliku tootmise tegevuse lisandumine, mistõttu lükkusid edasi planeeritavad tegevused toetuste menetlemise programmide arenduse osas.

Arvestades eelmise aasta kogemusi on PRIA finantsosakond koostanud toetuste väljamaksete teostamise ajagraafiku, mille kohaselt on planeeritud eelisjärjekorras 2005. aasta detsembris välja maksta ühtne pindalatoetus ja põllumajanduskultuuri kasvatamise täiendav otsetoetus ning kõik riiklikult rahastatavad toetused. Teise etapina saaks alustada põllumajandusliku keskkonnatoetuse väljamaksmist alates 15-st jaanuarist 2006.

Kuna keskkonnatoetuse tegevuste menetlemine võtab tavapärasest enam aega, siis tehakse otsus toetuse määramise või taotluse rahuldamata jätmise kohta aasta lõpus ning toetuse maksmine lükkub uude aastasse.Anna-Maria Veidemann
Maaelu arengukava (MAK) teavitaja
625 6228
534 16596
anna-maria.veidemann@agri.ee

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm osales 23.–25. septembrini Austrias Viinis toimunud Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite mitteametlikul kohtumisel, mille peateema oli maaelu areng ja kvaliteetse toidu tootmine põllumajandussektoris ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP) tulevikuarutelude kontekstis.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus