Lisatud: 03. mai 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

03Mai2006 Põllu mõiste täpsustus ühtse pindalatoetuse taotlejatele

 

PRIA peadirektor Mati Kermase sõnul saavad ühtset pindalatoetust ka sellised põllud, mis on alla 0,3 ha, kuid asuvad ühe taotleja samal massiivil ja moodustavad ühtse maa-ala. Ühtseks maa-alaks võib lugeda ka erineva kultuuriga põldusid, kui nad saavad ühtse määraga toetust.

 

“Taotlusi võib esitada ka põldudele, mis on alla 0,3 ha suurused juhul, kui pind moodustab ühtse terviku mõne teise põlluga ja kokku on üle 0,3 ha,” selgitas Kermas ning lisas, et kõigil, kes on juba pindalatoetuste taotluse esitanud, kuid pole sellistele põldudele toetust küsinud, on võimalik taotluste vastuvõtu perioodil PRIA piirkondlikes büroodes teha vajalik parandus.

 

Taotlejad pidid taotluse esitamisel märkima kogu põllumajandusliku maakasutuse, mis asub deklareeritud massiividel ja seda ka juhul, kui toetust kõikide põldude kohta ei taotleta.

 

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner Infokeskus bronn-vaike