Lisatud: 15. aprill 2015

Viimati muudetud: 15. aprill 2015

A A A
Prindi rss

Uudised

15Apr2015 Põllumajandusministeerium koos valitsemisala asutustega osaleb Maamessil

PRIA spetsialistid 2014.a Maamessil

Põllumajandusministeerium koos valitsemisala asutustega osaleb 16.-18. aprillil Tartus  toimuval Maamessil. Kolme päeva jooksul jagatakse teavet toetusmeetmete ja nende taotlemise kohta ning tutvustatakse valitsemisala asutusi.

Eesti suurimal põllumajandusmessil on ühise väljapanekuga esindatud Põllumajandusministeerium, Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet (PRIA), Põllumajandusamet, Maamajanduse Infokeskus ning Maaelu Edendamise Sihtasutus.

Ühisstendil saab küsida nõu ministeeriumi ja ametite spetsialistidelt, samuti on stendil sisutihe programm esitluste, tutvustuste ja temaatiliste üritustega. Näiteks tutvustatakse 19. juulil toimuvat esimest üle-eestilist avatud talude päeva, räägitakse rahvusvahelise mulla-aastaga seotud projektidest, tähistatakse muusika-aastat, tutvustatakse mesindust kui majandusharu jne.

Põllumajandusministeeriumi ja kaaseksponentide ühise programmi tutvustus ning ajakava on Maamajanduse Infokeskuse veebilehel: http://www.maainfo.ee/index.php?id=3414&page=3394&. Lisainfo programmi kohta: Ave Bremse, e-post ave@maainfo.ee või telefon 515 6412.

Maamess toimub 16.-18. aprillil Tartus, AS-i Tartu Näitused messikeskuses. Põllumajandusministeeriumi, PRIA, PMA, MMIK-i ja MES-i ühisväljapanek asub C-hallis kesksel kohal (stend C-32).

 

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner