Lisatud: 21. mai 2010

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

21Mai2010 Pindalatoetuste taotlusperiood lõpeb täna!

Täna, 21.mail lõpeb PRIA pindalatoetuste taotluste vastuvõtu periood. Hilinenult saab taotlusi esitada 22. maist 15. juunini, kuid sel perioodil esitatud taotluste puhul vähendatakse toetustena väljamakstavat summat 1% iga hilinetud tööpäeva kohta. Kuna 22. ja 23. mai ei ole tööpäevad, siis nendel päevadel PRIAle esitatud taotluse osas hilinemise eest toetust veel ei vähendata.

Nädalavahetusel on võimalik pindalatoetuste taotlusi PRIAle esitada ainult e-PRIA kaudu või posti teel. Paraku peavad taotlejad arvestama, et nädalavahetusel ei ole PRIAl võimalik pakkuda kliendituge telefoni ega e-kirja teel. Nädalavahetusel tõstatatud probleemidele vastatakse  esmaspäeval.

15. juunini on klientidel võimalik ka veel vajadusel muuta ja annulleerida juba varem esitatud pindalatoetuste taotlusi nii e-PRIAs kui paberkandjal.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike