Lisatud: 21. mai 2010

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

21Mai2010 Pindalatoetuste taotlusperiood lõpeb täna!

Täna, 21.mail lõpeb PRIA pindalatoetuste taotluste vastuvõtu periood. Hilinenult saab taotlusi esitada 22. maist 15. juunini, kuid sel perioodil esitatud taotluste puhul vähendatakse toetustena väljamakstavat summat 1% iga hilinetud tööpäeva kohta. Kuna 22. ja 23. mai ei ole tööpäevad, siis nendel päevadel PRIAle esitatud taotluse osas hilinemise eest toetust veel ei vähendata.

Nädalavahetusel on võimalik pindalatoetuste taotlusi PRIAle esitada ainult e-PRIA kaudu või posti teel. Paraku peavad taotlejad arvestama, et nädalavahetusel ei ole PRIAl võimalik pakkuda kliendituge telefoni ega e-kirja teel. Nädalavahetusel tõstatatud probleemidele vastatakse  esmaspäeval.

15. juunini on klientidel võimalik ka veel vajadusel muuta ja annulleerida juba varem esitatud pindalatoetuste taotlusi nii e-PRIAs kui paberkandjal.

Uudised

Maaeluministeerium andis Riigikogu maaelukomisjoni istungil ülevaate põua mõjudest ning erinevatest lahendustest, mida nii Eestis kui ka mujal Euroopa Liidu liikmesriikides on põllumeeste olukorra leevendamiseks kasutatud.

Kõik uudised »

Liitu meie postiloendiga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner