Lisatud: 25. aprill 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

25Apr2006 Pikendati kalandustoetuste taotluste esitamise tähtaega

Kui algselt oli plaanitud taotluste vastuvõtt lõpetada 26. aprillil, pikendati tähtaega 19. maini 2006. a. PRIA kalandusrahastu toetuste büroo juhataja Piret Ilvese sõnul oli tähtaja pikendamise põhjuseks asjaolu, et paljudel taotlejatel tekkis raskusi taotluste tähtaegse esitamisega, mis oli tingitud arvatust suuremast ajakulust taotlemiseks vajalike nõuete täitmisel ja kooskõlastuste saamisel.

 

25. aprilliks oli meede 3.10-le laekunud 6 ja meede 3.11.4 laekunud 5 taotlust. Möödunud aastal laekus kalalaevastiku moderniseerimise toetuse taotlusi 16, toetust määrati neist 10-le kogusummas ligikaudu 3 miljonit krooni. Sisevete kalanduse meetmest toetati eelmisel aastal 7 projekti kogusummas 1,3 miljonit krooni.

 

Selleks aastaks on sisevete kalanduse meetme eelarvejääk ligikaudu 8 miljonit krooni ning kalalaevastiku moderniseerimisel ligi 17 miljonit krooni. Sisevete kalanduse toetust saab tänavu PRIAst taotleda viimast korda.

 

Kalalaevastiku moderniseerimistoetuse eesmärk on kaasajastada merel püüdvate kalalaevade töötingimusi ja tööohutust ning laeva tehnilisi tingimusi. Sisevete kalanduse investeeringutoetuste eesmärgiks on kaasajastada siseveekogudel püüdvate kalalaevade töötingimusi ja tööohutust ning püütud kala kvaliteeti.

 

PRIA tuletab taotlejatele meelde, et samal ajal käib PRIA piirkondlikes büroodes ka pindalapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt ning võivad tekkida järjekorrad. Seepärast palume taotluste esitamist mitte jätta viimasele nädalale.

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike