Lisatud: 05. september 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

05Sep2005 Pikendatakse nõuande- ja teabeleviteenuste toetamise taotluste vastuvõttu

Maakondliku infopäeva korraldamiseks said taotlejad taotleda toetust alates 8. augustist, taotluste vastuvõtt oli plaanis lõpetada 2. septembril. Põllumajandusministeeriumi teadus- ja arendusosakonna juhataja Merry Aart-Jüriado sõnul pikendatakse taotluste vastuvõttu taotlejate palvel. "Pikendame taotluste vastuvõttu, et anda taotlejatele rohkem aega taotluste ettevalmistamiseks - kuna tegemist on uue toetusmeetmega, siis on taotluste ettevalmistamine taotlejatele mõnevõrra keerulisem kui tavaliselt," ütles Aart-Jüriado. Maakondliku teabepäeva korraldamise toetus on 12 000 krooni ühe kalendripäeva kohta ning toetuse määraks kuni 80%. Meetme raames saavad infopäeva korraldamise toetust juriidilised isikud, kes tegelevad nõuande-, teabelevi- või koolitusteenuse osutamisega.

 

Aastatel 2005-2006 on EL struktuurifondide raames nõuande- ja teabeleviteenuste toetust võimalik anda 51,6 miljoni krooni ulatuses. Meedet finantseeritakse Euroopa Põllumajanduse Arendus ja Tagatisfondist (EAGGF).

 

Täpsemat teavet ja taotlusvorme saab PRIA piirkondlikest büroodest ja veebilehelt http://www.pria.ee.

 

Lisainformatsioon:

Merry Aart-Jüriado

Teadus- ja arendusosakond

Põllumajandusministeerium

Tel: 6256 245

E-post: merry.aart@agri.ee

 

Margus Palu

Avalike suhete osakond

Põllumajandusministeerium

Tel: 6256 524

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus