Lisatud: 05. september 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

05Sep2005 Pikendatakse nõuande- ja teabeleviteenuste toetamise taotluste vastuvõttu

Maakondliku infopäeva korraldamiseks said taotlejad taotleda toetust alates 8. augustist, taotluste vastuvõtt oli plaanis lõpetada 2. septembril. Põllumajandusministeeriumi teadus- ja arendusosakonna juhataja Merry Aart-Jüriado sõnul pikendatakse taotluste vastuvõttu taotlejate palvel. "Pikendame taotluste vastuvõttu, et anda taotlejatele rohkem aega taotluste ettevalmistamiseks - kuna tegemist on uue toetusmeetmega, siis on taotluste ettevalmistamine taotlejatele mõnevõrra keerulisem kui tavaliselt," ütles Aart-Jüriado. Maakondliku teabepäeva korraldamise toetus on 12 000 krooni ühe kalendripäeva kohta ning toetuse määraks kuni 80%. Meetme raames saavad infopäeva korraldamise toetust juriidilised isikud, kes tegelevad nõuande-, teabelevi- või koolitusteenuse osutamisega.

 

Aastatel 2005-2006 on EL struktuurifondide raames nõuande- ja teabeleviteenuste toetust võimalik anda 51,6 miljoni krooni ulatuses. Meedet finantseeritakse Euroopa Põllumajanduse Arendus ja Tagatisfondist (EAGGF).

 

Täpsemat teavet ja taotlusvorme saab PRIA piirkondlikest büroodest ja veebilehelt http://www.pria.ee.

 

Lisainformatsioon:

Merry Aart-Jüriado

Teadus- ja arendusosakond

Põllumajandusministeerium

Tel: 6256 245

E-post: merry.aart@agri.ee

 

Margus Palu

Avalike suhete osakond

Põllumajandusministeerium

Tel: 6256 524

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus