Lisatud: 14. november 2014

Viimati muudetud: 14. november 2014

A A A
Prindi rss

Uudised

14Nov2014 Novembrist-märtsini ei pruugi olla PRIA kaardirakendustes kõik põllumassiivid nähtavad

Anname teada, et seoses põllumassiivide piiride uuendamisega järgmise aasta taotlusperioodiks ei ole novembrist-märtsini PRIA avalikul veebikaardil ja e-PRIA „Minu Põllud“ kaardirakenduses kõik põllumassiivid nähtavad.

Palume eelnevaga arvestada, kui soovite järgmiseks aastaks põlde ette joonistada või esitada e-PRIAs pindalatoetuste taotluse muudatusavaldust, kuna muutmisel olevaid põllumassiive ei saa Te enne nende piiride uuendamist uuesti pindalatoetuste taotlusele lisada. Põllumassiivid jõuavad kaardirakendusse tagasi jooksvalt pärast seda, kui PRIA on massiivid üle vaadanud ja vajadusel muutnud.  

Enne taotluse esitamist tuleb Teil kindlasti kõik joonistatud veateadetega põllud üle vaadata ning viia vastavusse tegeliku olukorra ja massiivipiiriga.

Pindalatoetuste taotluse muudatusavalduse esitamiseks pöörduge palun PRIA põldude registri büroo poole e-posti aadressil maa@pria.ee või telefonil 737 7615.

 

 

 

Uudised

Eile, 13. novembril toimus Maaeluministeeriumis arutelu mesindussektori esindajatega. Kohtumisel räägiti mesilaspere toetusest ning arutleti uue perioodi mesindusprogrammi ettevalmistamise teemal.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner Infokeskus bronn-vaike