Lisatud: 14. november 2014

Viimati muudetud: 14. november 2014

A A A
Prindi rss

Uudised

14Nov2014 Novembrist-märtsini ei pruugi olla PRIA kaardirakendustes kõik põllumassiivid nähtavad

Anname teada, et seoses põllumassiivide piiride uuendamisega järgmise aasta taotlusperioodiks ei ole novembrist-märtsini PRIA avalikul veebikaardil ja e-PRIA „Minu Põllud“ kaardirakenduses kõik põllumassiivid nähtavad.

Palume eelnevaga arvestada, kui soovite järgmiseks aastaks põlde ette joonistada või esitada e-PRIAs pindalatoetuste taotluse muudatusavaldust, kuna muutmisel olevaid põllumassiive ei saa Te enne nende piiride uuendamist uuesti pindalatoetuste taotlusele lisada. Põllumassiivid jõuavad kaardirakendusse tagasi jooksvalt pärast seda, kui PRIA on massiivid üle vaadanud ja vajadusel muutnud.  

Enne taotluse esitamist tuleb Teil kindlasti kõik joonistatud veateadetega põllud üle vaadata ning viia vastavusse tegeliku olukorra ja massiivipiiriga.

Pindalatoetuste taotluse muudatusavalduse esitamiseks pöörduge palun PRIA põldude registri büroo poole e-posti aadressil maa@pria.ee või telefonil 737 7615.

 

 

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner