Lisatud: 18. aprill 2007

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

18Apr2007 Muudetakse pindalapõhiste toetuste taotlemise perioodi

PMANis avalikustati, et sel aastal võetakse pindalatoetuste taotlusi vastu  9. - 29. maini. Pindalapõhiste toetuste alla kuuluvad: ühtne pindalatoetus, põllukultuuride kasvatamise täiendav otsetoetus, ebasoodsamate piirkondade toetus, põllumajanduslik keskkonnatoetus, poollooduslike koosluste hooldamise toetus, energiakultuuride toetus, Natura 2000 toetus põllumajandusmaale.

Samuti anti PMANis ülevaated „Ãœhtse pindalatoetuse, põllukultuuri kasvatamise ja põllumajanduskultuuri täiendava otsetoetuse saamise nõuded ning toetuse taotlemise ja taotluse menetlemise täpsem kord” ja "Energiakultuuri toetuse taotlemise ja taotluse menetlemise täpsem kord" määruste eelnõudest.

Lisainformatisoon:
Karina Loi
Põllumajandusministeerium
Avalike suhete osakond
Pressiesindaja
625 6254

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus