Lisatud: 27. aprill 2009

Viimati muudetud: 27. aprill 2009

A A A
Prindi rss

Uudised

27Apr2009 Muldade väetistarbe ja sõnniku analüüsidest

Keskonnasõbraliku majandamise toetuse saamise tingimused sisaldavad 2 tüüpi analüüse:

- muldade väetistarbe määramine
- sõnniku toitelementide määramine


Vastavalt Euroopa Liidu nõuetele ja Põllumajandusministeeriumi määrusele tuleb analüüsid teostada vastavale analüüsile akrediteeritud laboris (et tagada analüüside võrreldavus).

Muldade väetistarbe määramisele ja sõnnikuanalüüsidele omavad käesoleval ajal akrediteeringut ainult Põllumajandusuuringute Keskuse Laborid (PMK Laborid):

PMK , Teaduse 4/6, Saku 75501 , tel.6729112 , E-mail: vastuvott@pmk.agri.ee.

Üksikasjalisem teave proovivõtu, proovide suuruse ja saatmise kohta Põllumajandusuuringute Keskuse koduleheküljelt - http://pmk.agri.ee

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus