Lisatud: 03. august 2010

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

03Aug2010 Metsaomanikud saavad toetust metsa inventeerimiseks ja metsamajandamiskavade koostamiseks

 

SA Erametsakeskus võtab vastu metsaomanike taotlusi metsa inventeerimise ja metsamajandamiskavade koostamise toetuse saamiseks.
Metsa inventeerimise toetuse määr on kuni 100% metsa inventeerimise kuludest, kuid mitte rohkem kui 193 krooni inventeeritud metsamaa hektari kohta. Metsa inventeerimise toetuse määr koos metsamajandamiskava koostamisega on kuni 100% metsamajandamiskava koostamise kuludest, kuid mitte rohkem kui 248 krooni inventeeritud metsamaa hektari kohta. Toetuse saamiseks peab mets olema inventeeritud ja metsamajandamiskava koostatud enne taotluse esitamist.

Taotlemiseks vajalikud dokumendid on:

  • Taotlus koos lisaga nr 13
  • metsa inventeerimise või metsamajandamiskava koostamise eest väljastatud arve ärakiri ning selle tasumist tõendava dokumendi ärakiri;
  • metsamajandamiskava koostamise eest toetuse taotlemisel metsamajandamiskava tiitellehe koopia.


Vajadusel saab metsaomanik taotluse täitmisel abi kohalikult metsaühistult või konsulendilt, kelle kontaktid leiab erametsanduse kodulehelt www.eramets.ee.

 

Hõlpsaim on taotleda toetust e-PRIA portaalis https://epria.eesti.ee/epria. Taotluse koos vajalike dokumentidega saab esitada Erametsakeskusele ka posti teel või tuua ise kohale Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn. Digitaalselt allkirjastatud taotlused palume saata siseriiklik@eramets.ee.

 

 

 

 

 

Lisainfo: Arpo Kullerkupp, SA Erametsakeskus siseriiklike toetuste üksuse juht
Tel: 683 6053, e-post: arpo.kullerkupp@eramets.ee

www.eramets.ee

 

 

 

Uudised

21.08 toimunud kalandusnõukogu istungil arutati kalandussektori huvigruppidega ettepanekuid Euroopa Merendus- ja Kalandusfondi 2014‒2020 rakenduskava eelarvevahendite ümberjagamiseks. Lõplikud otsused langetatakse 11. septembril toimuval seirekomisjoni istungil.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus