Lisatud: 03. august 2010

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

03Aug2010 Metsaomanikud saavad toetust metsa inventeerimiseks ja metsamajandamiskavade koostamiseks

 

SA Erametsakeskus võtab vastu metsaomanike taotlusi metsa inventeerimise ja metsamajandamiskavade koostamise toetuse saamiseks.
Metsa inventeerimise toetuse määr on kuni 100% metsa inventeerimise kuludest, kuid mitte rohkem kui 193 krooni inventeeritud metsamaa hektari kohta. Metsa inventeerimise toetuse määr koos metsamajandamiskava koostamisega on kuni 100% metsamajandamiskava koostamise kuludest, kuid mitte rohkem kui 248 krooni inventeeritud metsamaa hektari kohta. Toetuse saamiseks peab mets olema inventeeritud ja metsamajandamiskava koostatud enne taotluse esitamist.

Taotlemiseks vajalikud dokumendid on:

  • Taotlus koos lisaga nr 13
  • metsa inventeerimise või metsamajandamiskava koostamise eest väljastatud arve ärakiri ning selle tasumist tõendava dokumendi ärakiri;
  • metsamajandamiskava koostamise eest toetuse taotlemisel metsamajandamiskava tiitellehe koopia.


Vajadusel saab metsaomanik taotluse täitmisel abi kohalikult metsaühistult või konsulendilt, kelle kontaktid leiab erametsanduse kodulehelt www.eramets.ee.

 

Hõlpsaim on taotleda toetust e-PRIA portaalis https://epria.eesti.ee/epria. Taotluse koos vajalike dokumentidega saab esitada Erametsakeskusele ka posti teel või tuua ise kohale Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn. Digitaalselt allkirjastatud taotlused palume saata siseriiklik@eramets.ee.

 

 

 

 

 

Lisainfo: Arpo Kullerkupp, SA Erametsakeskus siseriiklike toetuste üksuse juht
Tel: 683 6053, e-post: arpo.kullerkupp@eramets.ee

www.eramets.ee

 

 

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner