Lisatud: 08. veebruar 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

08Veebr2006 Metsamajanduse toetusmeetme taotlusvoor käivitatakse plaanitust varem

Metsamajanduse toetusmeetme raames saab toetust taotleda loodusõnnetuste poolt kahjustatud metsade taastamiseks, noorendike hooldusraieteks kuni 20 aastates puistutes, metsahooldustehnika ja taimekaitsevahendite soetamiseks, metsaühistute toetuseks ja arendusprojektide teostamiseks.

Toetust saavad taotleda metsaühistud ning loodusõnnetuste poolt kahjustatud metsade taastamiseks ja noorendike hooldusraieteks saavad toetust küsida ka füüsilisest isikust erametsaomanikud.

Metsamajanduse toetusmeetme raames on planeeritud käesoleval aastal toetustena välja jagada ligikaudu 58 miljonit krooni. Meedet finantseeritakse Euroopa Põllumajanduse Arendus- ja Tagatisfondist (EAGGF).

Toetusega seonduv info ja taotlusvormid pannakse pärast määruse jõustumist
üles PRIA kodulehele www.pria.ee. Täiendavat informatsiooni toetuse taotlemise kohta saavad taotlejad märtsi alguses algavatel meetme koolitustel. Kokku on planeeritud läbi viia 15 koolitust, millest 3 on suunatud rakendajatele ja konsulentidele ning 12 potentsiaalsetele taotlejatele erinevates maakondades. Täpsem informatsioon koolituste toimumisaegadest ja -kohtadest selgub veebruari keskpaigas ning antud info pannakse ülesse ka Põllumajandusministeeriumi ja PRIA kodulehele.Lisainformatsioon:
Monika Lublo
Maaelu arengu osakond
Tel: 625 6131
E-post: monika.lublo@agri.ee

Margus Palu
Avalike suhete osakond
Tel: 625 6524, 52 007 81
E-post: margus.palu@agri.ee
Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner