Lisatud: 09. märts 2016

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

09Mar2016 MES otsib sobilikke mentiisid ehk mentorlusteenuse saaja kandidaate

Maaelu Edendamise Sihtasutus ootab endiselt sooviavaldusi maaettevõtjatelt ja põllumajandustootjatelt, kes soovivad võtta osa mentorprogrammist ning kasutada tasuta kogenuma maaettevõtja nõu ja tuge.

Sobid mentiiks kui:

  • oled põllumajandusega tegelev füüsilisest isikust ettevõtja või eraõiguslik juriidiline isik, kelle omandis on või kes kasutab muul õiguslikul alusel vähemalt 0,3 ha maatulundusmaad;
  • ettevõtte müügitulu oli viimase kinnitatud majandusaasta aruande kohaselt vahemikus 4000 kuni 100 000 eurot;
  • oled registreeritud PRIA põllumajandustoetuste ja põllumassiivide registris;
  • oled motiveeritud mentorprogrammis osalema ning oskab põhjendada oma vajadust mentori järele.

 

Programmis osalemiseks saada oma CV ja ankeet 18. märtsiks aadressile: info@nouandeteenistus.ee.

Loe mentorlusteenuse kohta lähemalt: http://www.pikk.ee/teenused-ja-tooted/mentorlusteenus#.Vt_OvPmLSUk ja http://www.pikk.ee/varia/uudised/2016/pressiteade-alustavatele-maaettevotjatele-hakatakse-pakkuma-mentorlusteenust-mes-otsib-sobilikke-mentiisid-ehk-mentorlusteenuse-saaja-kandidaate#.Vt_havmLSUk.

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus