Lisatud: 26. juuli 2010

Viimati muudetud: 04. august 2010

A A A
Prindi rss

Uudised

26Jul2010 MAK meetme 1.5 infopäevad erametsaomanikele ja väikeettevõtjatele

 

"Eesti maaelu arengukava 2007-2013" meetme 1.5 "Metsade majandusliku  väärtuse parandamine ja metsandussaadustele lisandväärtuse andmine"

infopäevad  kell 10-15

Aeg

Koht

03. august

Harjumaa, Saku, Teaduse 1, Saku Valla Maja 

04. august

Ida-Virumaa

Jõhvi seltsimaja, Kooli 2

10. august

Pärnu, Kerese 4

11. august

Võru, Männiku 43 a, Kubija Hotell

12. august

Viljandi, Vabaduse plats 2

 

Lektorid Ülle Läll ja Eha Valeikiene

Infopäevadele oodatakse erametsaomanikke ja metsaühistuid, kes vajavad toetust metsa majandusliku väärtuse parandamiseks, kahjustatud metsa taastamiseks ja metsatulekahju ennetamiseks ning mikroettevõtjaid, kes vajavad toetust metsandussaadustele lisandväärtuse andmiseks.

Infopäevi korraldab Eesti Erametsaliit koostöös Põllumajandusministeeriumiga  ning nende läbiviimist toetab Euroopa Liit.

Info: erametsaliit@erametsaliit.ee, 65 25 888

 

 

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner