Lisatud: 03. mai 2007

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

03Mai2007 Maikuus toimuvad MAK II telje teemalised infopäevad

Koolitused toimuvad 2. maist kuni 14. maini, kõikjal on alguskellaajaks 10.00. Infopäevadele oodatakse kõiki maal tegutsevaid isikuid ja ühinguid, kes on huvitatud keskkonnaalaste toetuste taotlemise muudatustest sellel aastal ja 2007 – 2013 rakendatavatest uutest toetustest. Osavõtt ja infomaterjalid on osalejatele tasuta. Infopäevade toimumist toetab Euroopa Liit ja Eesti Riiklik Arengukava. 

 

Osavõtusoovist tuleb teatada tabelis olevatel numbritel või e-posti aadressidel. Lisaks võib kõikide päevade osalemissoovist teatada alati nr 6042499 (Harju TL) või htlnk@hot.ee.

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner Infokeskus bronn-vaike