Lisatud: 26. märts 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

26Mar2004 Mahepõllumajandusliku tootmise tunnustamisega on kiire

Eestis on mahetootmine viimastel aastatel võrdlemisi kiiresti laienenud, aastas on lisandunud paarsada uut alustajat. Ootame samasugust huvi selle keskkonnasõbraliku tootmisviisi vastu ka sellel aastal.

 

Toetuse taotlusi hakkab vastu võtma Põllumajanduse Registrite- ja Informatsiooni Amet (PRIA) Taotluste esitamise tähtaeg jääb ajavahemikku 17. mai - 15. juuni.

 

Eesti Mahepõllumajanduse Sihtasutus korraldab Põllumajandusministeeriumi toel infopäevi mahetootmisest huvitatutele. Infopäevad toimuvad eri maakondades kuni 5. aprillini. Infopäevadel käsitletakse mahepõllumajanduse nõudeid ja tunnustamise protseduuri. Täpsemat teavet infopäevade kohta saab telefonil 7422051 ja 5225936 või internetiaadressilt www.pikk.ee

 

Infopäevade toimumise ajad:

 

25. märts Kärdla, Haapsalu

26. märts Rapla

29. märts Tartu

30. märts Võru

31. märts Rakvere

1. aprill Põlva

2. aprill Jõgeva

5. aprill Paide

 

Kontakt:

Margot Pomerants

Põllumajandusministeeriumi fütosanitaaria büroo spetsialist

tel. 6256215

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner Infokeskus bronn-vaike