Lisatud: 12. aprill 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

12Apr2005 Määruse muudatus lubab kõikumisi sekkumiskokkuostu pakutavate koguste suhtes

Teravilja pakkumises esitatud koguste suhtes on lubatud edaspidi kõikumised, mille kohaselt võib pakkuja tarnitav kogus erineda esitatud kogusest alla 1000 tonnise pakkumise korral kuni 5% pakutavast kogusest ning üle 1000 tonnise pakkumise korral kuni 100 tonni pakutavast kogusest. Pakkuja ei tohi kõikumisi rakendada 80 tonnise miinimumkoguse puhul, kuna see on väikseim kogus, mis annab võimaluse osaleda teravilja sekkumiskokkuostus.

 

Lubatud kõikumiste sätestamine määruses on vajalik PRIA-le ladude määramisel ja ladustamispinna broneerimisel.

 

Ostu ja müügi pakkumisvormide muutmise eesmärgiks oli  muuta need pakkuja jaoks üheselt mõistetavateks.

 

Määruse nr 48 20.aprill 2004 muudatusega on võimalik tutvuda Riigi Teataja interneti lehel https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=875786 . Määruse muudatus jõustub 15.aprillist 2005.

 

 

Iiris Saluri

Põllumajandusministeerium

Pressibüroo

Tel 625 6254

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner