Lisatud: 01. juuli 2005

Viimati muudetud: 20. detsember 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

01Jul2005 Maaparandustoetuse infopäevad

 

Maaparanduse investeeringutoetuse andmise tingimused on sätestatud põllumajandusministri määrusega millega saab tutvuda Elektroonilises Riigi Teatajas aadressil https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=911739.

Investeeringutoetust saavad taotleda mittetulundusühingud, maaparandusühistud ning ettevõtjad. Toetuse määr on MTÜ-l kuni 90% ja ettevõtjal kuni 75% investeeringu abikõlblikust maksumusest. Toetatakse maaparandussüsteemi ehitamist (maksimaalne toetus 3,9 miljonit krooni), rekonstrueerimist ja uuendamist (maksimaalne toetus 5,5 miljonit krooni) ning juurdepääsutee ehitamist ja rekonstrueerimist (maksimaalne toetus 1,5 miljonit krooni). Maksimaalne taotletav toetuse summa ühele taotlejale (kõikide toetatavate tegevuste kohta kokku) on 7 miljonit krooni aastas.

Investeeringutoetuse taotlused hinnatakse ja moodustatakse paremusjärjestus ning vastavaks tunnistatud taotlused rahuldatakse hindamise tulemusel moodustatud paremusjärjestuse alusel.

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet (PRIA) plaanib taotlusi vastu võtta 22. augustist kuni 16. septembrini, kuid täpne vastuvõtuaeg sõltub meetme akrediteerimisest.

 

Lisainformatsioon:

Olev Krist
Maaparanduse ja maakasutuse büroo
Põllumajandusministeerium
Tel: 6256 243
E-post: olev.krist@agri.ee

 

Uudised

Eile, 13. novembril toimus Maaeluministeeriumis arutelu mesindussektori esindajatega. Kohtumisel räägiti mesilaspere toetusest ning arutleti uue perioodi mesindusprogrammi ettevalmistamise teemal.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus