Lisatud: 02. september 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

02Sep2003 Maaettevõtjad on PRIAst vähe koolitustoetust küsinud

Koolitustoetuse saamiseks on tänavu esitatud 47 taotlust. Kõige rohkem on toetust küsitud hügieenialase koolituse ja täiendõppe, kuid ka liiklusvahendi juhi ja laevamotoristi kursuse kulude kompenseerimiseks.

Koolitustoetust saavad põllumajandustootjad, kutselised kalurid, kalakasvatajad, maaturismiga või maapiirkonnas käsitööga tegelevad ettevõtjad või kuni 9 töötajaga põllumajandussaadusi töötlevad ettevõtted.

Toetusega hüvitatakse kuni 80% käesoleval aastal või eelmise aasta 15. novembrist kuni 31. detsembrini toimunud tööalase koolituse kuludest. Ühele koolitatavale makstava toetuse suurus on kuni 3000 krooni. Koolituse korraldaja peab vastama täiskasvanute koolituse seaduse nõuetele ja koolituse pikkus peab olema vähemalt 6 tundi või 8 akadeemilist tundi. Toetust ei anta keeleõppe kulude hüvitamiseks.

Koolitustoetuse taotluste vastuvõtt kestab veel 17. novembrini PRIA keskuses Tartus (Narva mnt. 3). Taotlusvorme ja juhendmaterjali saab PRIA büroodest ja internetileheküljelt.

 

Heli Raamets
PRIA pressinõunik

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner