Lisatud: 20. veebruar 2009

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

20Veebr2009 Maaelu Edendamise Sihtasutus valis 2008. aasta parima piima- ja lihaveisekarjakasvataja.

Täna, 20. veebruaril, kell 13.00 annab Maaelu Edendamise Sihtasutuse (MES) juhatus koos Põllumajandusministriga üle aunimetused 2008. aasta parimale piima- ja lihaveisekarjakasvatajale

2008. aasta parimaks piimakarjakasvatajaks valiti Andres Tamm OÜ Soone Farmist Tartumaalt, 2008. aasta parimaks lihaveisekarjakasvatajaks valiti Andrus Sepp Metsa Johani talust Saaremaalt.

„Rõõm on tõdeda, et ettevõtjatel on säilinud positiivne suhtumine, usk oma tegemistesse ja tahtmine areneda. Me tunnustamegi neid, tänu kellele on meie laual nii kodumaine piim kui ka liha," räägib MESi juhatuse liige Thea Kaurla.

Parima piima- ja lihaveisekarjakasvataja aunimetused annavad üle täna kell 13.00 põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder ja Maaelu Edendamise Sihtasutuse juhatus Põllumajandusministeeriumis toimuval Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktusel.

Maaelu Edendamise Sihtasutus valib parimat piimakarjakasvatajat alates 2001. aastast ning parimat lihaveisekarjakasvatajat alates 2007. aastast. Parim piima- ja lihaveisekarjakasvataja valitakse koostöös Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistu, Veterinaar- ja Toiduameti, Jõudluskontrolli Keskuse, Eesti Maaülikooli Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatusinstituudi, Eestimaa Põllumeeste Keskliidu, Eestimaa Talupidajate Keskliidu ja Põllumajandusministeeriumiga.

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner Infokeskus bronn-vaike