Lisatud: 17. veebruar 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

17Veebr2005 Maaelu Edendamise Sihtasutus korvab tormikahju kaluritele ja põllumeestele

Euroopa Komisjoni vähese tähtsusega abi määrus võimaldab hüvitada kahju põllumajandus- ja kalandussektori ühele ettevõtjale kuni 3 000 euro (46 940 krooni) ulatuses.

 

Toetuse taotlused tuleb kahjukannatanuil saata MES-ile hiljemalt 1.märtsiks 2005.

 

Toetuse taotluse tingimused ja kord avaldatakse MESi internetilehele  www.mesa.ee, samas on kättesaadav ka toetuse taotlemise vorm.

Täidetud taotlused tuleb saata  Maaelu Edendamise Sihtasutuse aadressile R.Tobiase 4, Tallinn 10147. Viimaseks arvestatavaks postituskuupäevaks loetakse 1.märts 2005.

 

Toetuse andmise eesmärgiks on tagada ettevõtluse jätkamine.  Toetuse määramise, taotluse rahuldamata jätmise ja toetuse väljamaksmise otsustab sihtasutuse juhatuse poolt moodustatud komisjon 1. aprilliks 2005.

 

Lisainfo:

Maaelu Edendamise Sihtasutus

Tel 6484 064

mesa@mesa.ee

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus