Lisatud: 30. september 2002

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

30Sep2002 Lõppes SAPARDi toetuse taotluste vastuvõtt

PRIA peadirektori asetäitja, SAPARD-agentuuri juhataja Katrin Noorkõivu sõnul esitati viimasel nädalal 76 projekti. “Taotlus tuleb läbi vaadata 50 tööpäeva ehk umbes 2,5 kuu jooksul pärast selle PRIAsse laekumist. Enamasti oleme jõudnud otsuse teha kuu või pooleteisega. Kuna viimasel nädalal esitati ligi viiendik projektidest, siis võib nende kontrollimine ja analüüsimine tõepoolest üle kahe kuu võtta. Teeme kõik endast oleneva, et ettevõtjad saaksid otsuse võimalikult kiiresti teada,” lisas Noorkõiv.

Eelmisel aastal sai heakskiidu 130 projekti, kuid investeeringu tegid ettevõtjad 122 projekti ulatuses kogusummas 279 miljonit krooni. SAPARDi toetus moodustab sellest 118,4 miljonit krooni.

Praeguseks on SAPARDi toetuse kätte saanud 147 ettevõtjat kogusummas 74 miljonit krooni.

Heli Raamets
PRIA pressiesindaja
tel. 07 371 215

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike