Lisatud: 04. aprill 2008

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

04Apr2008 Loomatoetuste vastuvõtt PRIAs lõpeb esmaspäeval

Kõikide toetusmeetmete puhul tuuakse Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) büroodesse kõige rohkem taotlusdokumente vastuvõtuperioodi lõpupäevadel. „Kui viimane päev satub puhkepäevale või riigipühale, siis võtavad bürood taotlusi siiski vastu ka veel sellele järgneval esimesel tööpäeval,“ ütles PRIA arengutoetuste osakonna büroojuhataja Heli Puusepp.

Reede, 4. aprilli hommikuks oli PRIA-le laekunud kokku 5065 taotlust, millest 970 ehk ligi viiendik esitati kliendiportaali e-PRIA vahendusel (https://www.eesti.ee/epria/).

Tänavune loomatoetuste taotlusperiood on PRIA ajaloos esimene, kus kõigil taotlejail on võimalus taotlusdokumendid täita ja esitada elektrooniliselt. e-PRIA toimib ööpäevaringselt, kaasa arvatud nädalavahetustel.

Erinevaid loomakasvatustoetusi on käesoleval aastal viis, nende taotlemine algas 19. märtsil.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike