Lisatud: 18. märts 2013

Viimati muudetud: 19. märts 2013

A A A
Prindi rss

Uudised

18Mar2013 Loomatoetuste taotlusega tuleb kiirustada

Tänaseks on PRIAle laekunud 3625 loomatoetuste taotlust, millest 44% on esitatud e-PRIA kaudu. Eelmisel aastal samal ajal oli PRIAle esitatud 3974 taotlust. Eelnevate aastate statistikale tuginedes ootab PRIA veel umbkaudu 1000 taotluse laekumist.

Loomakasvatuse üleminekutoetuse ja piimasektori eritoetuse taotlusi on võimalik esitada veel kuni kolmapäevani, 20. märtsini. Soovitame taotluse esitamist mitte jätta viimasele hetkele.

Kõige mugavam ja kiirem viis taotluse esitamiseks on seda teha e-PRIA portaalis, mis asub aadressil https://epria.pria.ee/epria/. Taotluse täitmise muudavad lihtsamaks eeltäidetud vormid ning automaatsed eelkontrollid. Lisaks saab e-PRIAs taotlusi esitada ööpäevaringselt ning seega saate taotluse esitamiseks valida just Teile sobiliku aja ning ei pea sõltuma maakondlike büroode lahtiolekuaegadest või võimalikest järjekordadest büroodes.

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner Infokeskus bronn-vaike