Lisatud: 18. märts 2013

Viimati muudetud: 19. märts 2013

A A A
Prindi rss

Uudised

18Mar2013 Loomatoetuste taotlusega tuleb kiirustada

Tänaseks on PRIAle laekunud 3625 loomatoetuste taotlust, millest 44% on esitatud e-PRIA kaudu. Eelmisel aastal samal ajal oli PRIAle esitatud 3974 taotlust. Eelnevate aastate statistikale tuginedes ootab PRIA veel umbkaudu 1000 taotluse laekumist.

Loomakasvatuse üleminekutoetuse ja piimasektori eritoetuse taotlusi on võimalik esitada veel kuni kolmapäevani, 20. märtsini. Soovitame taotluse esitamist mitte jätta viimasele hetkele.

Kõige mugavam ja kiirem viis taotluse esitamiseks on seda teha e-PRIA portaalis, mis asub aadressil https://epria.pria.ee/epria/. Taotluse täitmise muudavad lihtsamaks eeltäidetud vormid ning automaatsed eelkontrollid. Lisaks saab e-PRIAs taotlusi esitada ööpäevaringselt ning seega saate taotluse esitamiseks valida just Teile sobiliku aja ning ei pea sõltuma maakondlike büroode lahtiolekuaegadest või võimalikest järjekordadest büroodes.

 

Uudised

Taotluste vastuvõtt algas 2. märtsil ja tänaseks on PRIAle laekunud 1 794 taotlust. Möödunud aastal oli taotlejaid 3 336. Piimalehma kasvatamise otsetoetust saab taotleda hilinenult veel 15. aprillini, aga siis väheneb toetus 1% võrra iga hilinetud tööpäeva kohta.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner