Lisatud: 15. mai 2009

Viimati muudetud: 18. mai 2009

A A A
Prindi rss

Uudised

15Mai2009 Loomatoetuste maksmine saab jätkuda

Rahandusminister allkirjastas 14. mail käskkirja PRIA väljamaksete maikuu limiidi suurendamiseks ning loomatoetuste väljamaksmine saab jätkuda.

PRIA edastas loomatoetuste taotlejatele määratud maksed järgmisel päeval riigikassale väljamaksmiseks. Toetusesaajate kontodele peaks raha jõudma alates kolmapäevast, 20. maist.

Kõik lisamaksed, mis praeguseks on piima tootmiskvoodi toetuse ning veise loomühiku põhjal makstava täiendava otsetoetuse saajatele määratud, maksame välja maikuu eelviimase nädala lõpuks.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike