Lisatud: 09. oktoober 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

09Okt2006 Loomapidaja – tule e-PRIA pilootkasutajaks!

Portaalis on võimalik vaadata ja esitada andmeid PRIA registritesse. Kõige esimesena muutuvad juba käesoleva aasta novembris klientidele kättesaadavaks loomade registriga seotud e-teenused nagu

·         ehitiste andmete vaatamine

·         looma andmete vaatamine

·         deklaratsioon: Looma tapmine

·         deklaratsioon: Esmakordne poegimine, kadumine, hukkumine

·         deklaratsioon: Eesti-sisene liikumine

·         d deklaratsioon: Liikumine - sead

·         deklaratsioon: Looma Eestist väljaviimine

·         deklaratsioon: Looma toomine Eestisse

·         deklaratsioon: Märgistamine

·         asenduskõrvamärkide tellimine.

 

e-PRIA kasutamine hoiab hulgaliselt aega kokku igapäevases asjaajamises PRIAga. Hakates e-PRIA pilootkasutajaks, saate Te e-PRIA teenuseid kasutada juba enne portaali ametlikku avamist.

 

Kõiki portaalis sisestatud deklaratsioone saab vaadata ja välja printida ka paberkujul, nagu neid tavaliseltki PRIA-sse esitatakse. Kuid ootame portaalis juba Teie poolt sisestatud deklaratsioonide esitamist siiski portaali kaudu. Kui olete esitanud oma andmed portaali kaudu, ei ole vaja samu dokumente PRIAsse paberkujul uuesti esitada.

 

Pilootprojekti eesmärk on saada osalejatelt tagasisidet meie süsteemi kasutusmugavuse ja jõudluse kohta, et vajadusel tarkvara enne portaali kõigi kasutajatele avamist veel optimiseerida.

 

Kui soovite olla PRIA kliendiportaali e-PRIA esimeste kasutajate hulgas, siis saatke palun meile (portaal@pria.ee) oma meiliaadress ja kontakttelefon. Edastame Teile siis pilootprojektis osalemiseks juba täpsema info. Lisainfot saab küsida ka portaali kasutajatoe telefonilt 7371 320.

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike