Lisatud: 09. oktoober 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

09Okt2006 Loomapidaja – tule e-PRIA pilootkasutajaks!

Portaalis on võimalik vaadata ja esitada andmeid PRIA registritesse. Kõige esimesena muutuvad juba käesoleva aasta novembris klientidele kättesaadavaks loomade registriga seotud e-teenused nagu

·         ehitiste andmete vaatamine

·         looma andmete vaatamine

·         deklaratsioon: Looma tapmine

·         deklaratsioon: Esmakordne poegimine, kadumine, hukkumine

·         deklaratsioon: Eesti-sisene liikumine

·         d deklaratsioon: Liikumine - sead

·         deklaratsioon: Looma Eestist väljaviimine

·         deklaratsioon: Looma toomine Eestisse

·         deklaratsioon: Märgistamine

·         asenduskõrvamärkide tellimine.

 

e-PRIA kasutamine hoiab hulgaliselt aega kokku igapäevases asjaajamises PRIAga. Hakates e-PRIA pilootkasutajaks, saate Te e-PRIA teenuseid kasutada juba enne portaali ametlikku avamist.

 

Kõiki portaalis sisestatud deklaratsioone saab vaadata ja välja printida ka paberkujul, nagu neid tavaliseltki PRIA-sse esitatakse. Kuid ootame portaalis juba Teie poolt sisestatud deklaratsioonide esitamist siiski portaali kaudu. Kui olete esitanud oma andmed portaali kaudu, ei ole vaja samu dokumente PRIAsse paberkujul uuesti esitada.

 

Pilootprojekti eesmärk on saada osalejatelt tagasisidet meie süsteemi kasutusmugavuse ja jõudluse kohta, et vajadusel tarkvara enne portaali kõigi kasutajatele avamist veel optimiseerida.

 

Kui soovite olla PRIA kliendiportaali e-PRIA esimeste kasutajate hulgas, siis saatke palun meile (portaal@pria.ee) oma meiliaadress ja kontakttelefon. Edastame Teile siis pilootprojektis osalemiseks juba täpsema info. Lisainfot saab küsida ka portaali kasutajatoe telefonilt 7371 320.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus