Lisatud: 11. juuni 2002

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

11Jun2002 Loodusõnnetuse vastu kindlustanud põllumehed saavad toetust

 Põllumajanduskindlustustoetuse saamiseks on kaks võimalust:

1. võimalus: taotleja esitab 28. juuniks Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametile (PRIA-le) taotluse, millel on kindlustusandja kirjalik kinnitus selle kohta, et kindlustusmaksed on tasutud.

2. võimalus: taotluse võib esitada ka kindlustusandja kaudu, kui taotleja on selles kindlustusfirmaga kokku leppinud. Kindlustusandja koostab talle esitatud taotlustest koondtaotluse ning esitab ise kõik taotlusdokumendid hiljemalt 28. juuniks PRIA-le.

Taotlusvorme ja juhendmaterjali saab PRIA piirkondlikest büroodest ja koduleheküljelt.

Lisainformatsioon arengutoetuste büroo peaspetsialistilt Kätlin Maasikult, tel. (07) 371 274

 

Heli Raamets
pressiesindaja

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike