Lisatud: 08. veebruar 2010

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

08Veebr2010 Kutse pressikonverentsile

Kui palju toetati eelmisel aastal maaelu ja põllumajandust? Kes olid mullu 100 suuremat toetuste saajat? Miks maaelu ja põllumajandust peab toetama? Neile ja teistele toetusi puudutavatele küsimustele vastatakse kolmapäeval, 10. veebruaril algusega kell 14  Põllumajandusministeeriumis toimuval pressikonverentsil.

Pressikonverentsil esinevad põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder, Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) peadirektor Jaan Kallas ning Põllumajandusministeeriumi asekantsler Toomas Kevvai.Lisainfo ja eelregistreerimine:
Hindrek Riikoja, Põllumajandusministeeriumi avalike suhete osakond, telefon: 6256 255, 53 030 865, e-mail: hindrek.riikoja@agri.ee
Maris Sarv-Kaasik, PRIA teabeosakond, telefon: 7371 215, 55 33 739, e-mail: maris.sarv-kaasik@pria.ee

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus