Lisatud: 01. detsember 2009

Viimati muudetud: 02. detsember 2009

A A A
Prindi rss

Uudised

01Det2009 Kuidas näha toetuste makseid e-PRIAs

 

Toetuste maksete nägemiseks tuleb e-PRIA portaalis liikuda peale esindusõiguse valimist „Teenused" - „Maksete nimekiri" menüüsse. Vaikimisi on kuvatud jooksval aastal tehtud ja veel maksmist ootavad toetused. Valides Teid huvitav makse kuupäevade vahemik, klõpsake nupul 'Uuenda nimekiri'.

 

Maksete nimekirjas ilmuvad toetuste summad peale määramist ja info edastamist finantsosakonda. Kui makse juures ei ole kuupäeva, siis on toetus küll suunatud maksmisele, kuid hetkel ei ole tööprotsess veel maksekuupäeva määramiseni jõudnud. Väljamakse kuupäeva määrab finantsosakond reeglina 2-5 tööpäeva enne raha laekumist taotleja arveldusarvele.

 

Toetuste väljamaksmine algab alates:

 

Heinaseemne täiendav otsetoetus (SEL)- oktoober 2009

Põllukultuuri kasvatamise täiendav otsetoetus (POL) - november 2009

Üldine pindalatoetus (ÜPT) - detsember 2009

Keskkonnatoetused ja põllumajanduskultuuri täiendav otsetoetus (PTO) - jaanuar 2010

Kõigi toetuste puhul saavad esimestena raha kätte korrektsed põllumehed, kelle dokumentide ja põldudega polnud probleeme ning kellele määratud toetustest pole põhjust maha arvestada võlgnevusi ega teha tasaarveldusi.

 

Kui Teil tekib küsimusi mõne makse või võlgnevuse osas, helistage palun PRIA finantsosakonna maksete büroo juhatajale Katri Viirlo'le tel 7371 371.

Tehniliste e-PRIA probleemide korral palun kirjutage e-kiri aadressile portaal@pria.ee või helistage e-PRIA infotelefonile 7377 677. 

 

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner