Lisatud: 04. märts 2008

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

04Mar2008 Korduma kippuvad küsimused saavad kodulehel vastused

KKK lingile jõudmiseks tuleb veebilehel www.pria.ee klikkida vasakpoolses rippmenüüs lingile TOETUSED, edasi MAKi toetuste all vastava toetuse pealkirjale ning siis avaneva lühijuhendi lõpus siniste linkide seast KKK-le.

Taotluste täitjail on täitmise käigus kerkivate probleemide puhul enne PRIA-st või konsulentidelt nõu küsimist kasulik uurida, kas samateemaline küsimus on KKK-s ehk juba vastuse saanud.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus