Lisatud: 22. oktoober 2002

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

22Okt2002 Koolitustoetuse soovijaid napib


Toetusega hüvitatakse kuni 80% käesoleval aastal saadud tööalase koolituse kuludest. Ühele koolitatavale makstava toetuse suurus on kuni 2000 krooni. Koolituse korraldaja peab vastama täiskasvanute koolituse seaduse nõuetele ja koolituse pikkus peab olema vähemalt 6 tundi või 8 akadeemilist tundi. Toetust ei anta keeleõppe kulude hüvitamiseks.

Toetuse saamiseks tuleb esitada PRIA-le taotlus ja koolitustoetuse taotlemise korras nimetatud lisadokumendid. Kui esitatud dokumentides on ilmseid ebatäpsusi, annab PRIA ettevõtjale tähtaja puuduste kõrvaldamiseks. Otsus selle kohta, kas toetust makstakse või ei maksta, tehakse kuu aja jooksul pärast korrektsete dokumentide esitamist ja seejärel saab ettevõtja kahe nädala jooksul toetuse kätte.

Taotlusvorme ja juhendmaterjali saab PRIA büroodest ja internetileheküljelt. Lisateavet koolitustoetuse kohta saab PRIA arengutoetuste büroo peaspetsialistilt Elen Mühlmannilt telefonil 07 371 273.

Heli Raamets
PRIA pressiesindaja

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus