Lisatud: 26. august 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

26Aug2003 Koolipiimatoetust saab 99% seda küsinud omavalitsustest

Koolipiimatoetuseta jääb kokku 383 õpilast. Toetuseta jääb ainult kaks omavalitsust, sest antud omavalitsused ei esitanud PRIA-le aruannet selle kohta, kuidas kasutati koolipiimatoetust märtsis lõppenud veerandil. Toetuseta jääb ka kolm kooli, kuna aruannetest selgus, et neis koolides osteti toetuse eest kohupiimakreemi.

Koolipiimatoetus on kohalikule omavalitsusele antav riiklik rahaline abi, mida võib kasutada ainult Eestis toodetud piima, jogurti, keefiri või hapupiima ostmiseks. Toetust saavate omavalitsuste ja koolide nimekiri on PRIA koduleheküljel.

Eelmisel õppeveerandil maksti 203 omavalitsusele 53 886 õpilase kohta ligi 4,2 miljonit krooni koolipiimatoetust. Toetuseta jäi siis 32 omavalitsuses 4283 I-IV klassi õpilast.

 

Heli Raamets
PRIA pressinõunik

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus