Lisatud: 15. veebruar 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

15Veebr2005 Koolipiimatoetuse taotlusperiood lüheneb

“Koolipiimatoetuse taotlemise perioodi lühendati vastu tulles koolipiima pakkujate soovile, kellel polnud võimalik raha nii pikaks perioodiks piimatoodete alla kinni panna,” ütles põllumajandusminister Ester Tuiksoo.

 

Koolipiimatoetust saab nüüd taotleda iga kahe kuu järel,  taotlemise perioodideks on 1. jaanuar kuni 28. (29) veebruar; 1. märts kuni 30. aprill; 1. mai kuni 30. juuni; 1. juuli kuni 31. august; 1. september kuni 31. oktoober ning 1. november kuni 31. detsember.

 

Seega võib uuendatud määruse alusel jaanuaris ja veebruaris lastele pakutud koolipiima eest toetust taotlema hakata juba märtsis, mitte juulis nagu seisis vanas määruses.

 

Täiendav informatsioon Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti kodulehel alates 1.märtsist (www.pria.ee ).

 

 

Iiris Saluri

Pressibüroo juhataja

Põllumajandusministeerium

Tel 6256 254

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike