Lisatud: 01. märts 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

01Mar2004 Koolipiimatoetuse saamiseks tuleb omavalitsustel esitada PRIA-le 8. märtsiks aruanne

II veerandil toetust saanud 236 omavalitsusest on 159 praeguseks aruande esitanud. PRIA internetileheküljel on on-line versioonis andmed omavalitsuste kohta, kes on dokumendid esitanud .

Koolipiimatoetuse eest saab osta õpilastele Eestis toodetud piima, jogurtit, keefirit või hapupiima. Toetuse suuruseks on 1,5 krooni õpilase kohta koolipäevas. Linna- ja vallavalitsustel tuleb PRIA-le aru anda selle kohta, mida toetuse eest on ostetud. Omavalitsustel tuleb aruanded ja taotlused saata PRIAsse aadressil Tartu 51009, Narva mnt. 3.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike