Lisatud: 03. juuni 2010

Viimati muudetud: 03. juuni 2010

A A A
Prindi rss

Uudised

03Jun2010 Kodulehele lisandusid EKF meetme 4.1 "Kalanduspiirkondade säästev areng" materjalid

Head kliendid!

Lisasime kodulehele "Kalanduspiirkondade säästva arengu" teise taotlusvooru tutvustavad materjalid!

Toetuse eesmärk on aidata kaasa rannakalanduse piirkondade majanduslikule ja sotsiaalsele arengule arvestades piiratud kalavarudega.


Projektitoetuste taotluste vastuvõtuajad annab iga piirkonna taotlejatele teada piirkonnas tegutsev kohalik tegevusgrupp. PRIAsse edastab taotlused tegevusgrupi esindaja.

Täpsema toetuse kirjelduse ning taotlemiseks vajalikud materjalid leiate PRIA kodulehelt aadressilt: http://www.pria.ee/et/toetused/valdkond/kalandus/kalanduspiirkondade_saastev_areng_ekf_meede_4_1_projektitoetus_2010_teine_taotlusvoor/


Taotlusi võetakse vastu PRIA Saare, Pärnu, Lääne, Hiiu, Harju, Lääne-Viru, Ida-Viru, Jõgeva, Põlva, Viljandi ja Tartu maakondlikes teenindusbüroodes ajavahemikul 28.06-01.07.2010.a

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner