Lisatud: 17. august 2010

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

17Aug2010 Kitsikuses suurpered ei jää tuleval aastal toiduabita

 

Põllumajandusminister Helir-Valdor Seedri sõnul on selge, et liit eksis tänavu toiduabi jagamisel eeskirjade vastu selle transpordi eest raha küsides. „Möödalaskmisi on olnud mõlemalt poolt, kuid täna ei ole mõtet süüdlasi otsida, pigem panustada edaspidisesse ladusasse koostöösse," rääkis Seeder. „Eksimustest me aga mööda vaadata ei saa, sest kui neile siseriiklikult ei reageerita, siis teeb seda Euroopa Komisjon ning riigile esitatavad karistused võivad olla kordades suuremad."

Täna kehtib PRIA peadirektori käskkiri, mis võtab suurperede liidult õiguse järgmise aasta lõpuni toiduabi jagada ning selleks ka PRIAlt toetust saada. Seedri hinnangul tuleb otsida lahendusi, et toiduabi ka tuleval aastal kõigi seda vajavate suurperedeni jõuaks.

Lisainformatsioon:
Hindrek Riikoja
Avalike suhete osakond
Tel: 6256 255, 53 030 865
e-mail: hindrek.riikoja@agri.ee

 

Uudised

Euroopa Kontrollikoda on 2019.a. aasta alguses avaldanud oma eriaruande 01/2019 „Võitlemine pettustega ELi raha kasutamisel: vajadus tegutseda“. Kontrollikoda on Euroopa Liidu sõltumatu audiitor ja annab hinnangu nii Euroopa Komisjoni kui ka liikmesriikide süsteemidele. Kontrollikoja eriaruande hinnangul peaks EL tugevdama võitlust pettuste vastu ja anti mitmeid soovitusi, kuidas tuleks pettustevastast süsteemi

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus