Lisatud: 16. märts 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

16Mar2006 Kinnitati põllumajandusmaa lupjamise toetuse maksimaalsuurus

Vastavalt “Maaelu ja põllumajandusturu korraldamise seadusele” kehtestab põllumajandusminister taotlejale antava põllumajandusmaa lupjamise toetuse maksimaalsuuruse, arvestades nõuetekohaste taotlust hulka ja lupjamistoetuse otstarbeks määratud eelarvelisi vahendeid. Tänavu oli riiklike toetustena makstava põllumajandusmaa lupjamise toetuseks 15 miljonit krooni. Kokku taotleti toetust 25 867 844,13 krooni.

 

Taotlejail, kelle poolt taotletud summa ületab nimetatud maksimaalsuurust, on lupjamistöid kavandades õigus vähendada meliorandiga väetatava pinna suurust nii, et see vastaks maksimaalsuurusele, ületamata seejuures lupjamistööde ühikmaksumuste osas taotluses näidatud ühikmaksumusi.

 

Lisainformatsioon,

 

Reena Osolin

Põllumajandusministeerium

Maaelu arengu osakond

Maaparanduse ja maakasutuse büroo

Peaspetsialist

tel. 625 6287

reena.osolin@agri.ee

 

Diana Kõmmus

Põllumajandusministeerium

Avalike suhete osakond

Pressiesindaja

625 6254; 524 8974

diana.kommus@agri.ee

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner Infokeskus bronn-vaike