Lisatud: 25. veebruar 2008

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

25Veebr2008 Kinnitati kahjustatud metsa taastamise ja metsatulekahju ennetamise toetuse tingimused
Toetust saavad taotleda metsaühistud ja erametsa omanikud. Toetatavate tegevuste alla kuuluvad loodusõnnetusest või tulekahjust kahjustatud metsa tootmispotentsiaali taastamiseks tehtavad investeeringud (istutamiseks vajaliku maapinna ettevalmistamine, metsapuutaimede soetamine ja istutamine, taimekaitsevahendi ja metsatarvikute soetamine, metsakultuuri hooldamine). Metsatulekahju ennetamiseks saab toetust taotleda tuleohumärgi soetamiseks, tuletõrje veevõtukoha ja sellele juurdepääsutee tähistamiseks ja korrashoidmiseks, tuletõkestusriba või -vööndi rajamiseks ning suitsetamis- ja lõkketegemiskoha rajamiseks.

Toetuse määr on kuni 90% investeeringuobjekti kulu maksumusest. Meetme seitsme aasta eelarve on ligikaudu 60 miljonit krooni.

Toetuste tingimused arutati meetmete ettevalmistamise käigus läbi ka metsandussektori esindajatega ning Keskkonnaministeeriumi, Päästeameti ja Maaülikooli spetsialistidega.

Toetuse saamise täpsete tingimustega (st määrusega) on võimalik tutvuda Põllumajandusministeeriumi kodulehel aadressil http://www.agri.ee/?id=27115. Toetuse taotlusvooru aja annab teada Põllumajanduse ja Registrite ja Informatsiooni amet (PRIA)
Uudised

Eile, 13. novembril toimus Maaeluministeeriumis arutelu mesindussektori esindajatega. Kohtumisel räägiti mesilaspere toetusest ning arutleti uue perioodi mesindusprogrammi ettevalmistamise teemal.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike