Lisatud: 08. veebruar 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

08Veebr2005 Keskkonnasõbraliku tootmise ja mahepõllumajanduse alase koolituse lõpptähtaeg lükkub edasi

Kõik 2004.aaastal põllumajanduslikku keskkonnatoetust taotlenud isikud peavad keskkonnasõbraliku tootmise ja mahepõllumajanduse koolituse läbima senise tähtaja 1.veebruar asemel hiljemalt esimese kohustuseaasta lõpuks, s.o. 2005.a 14. juuniks.

 

“Muudatuse tegemise tingis taotlejate väga suur huvi toetuse vastu,” selgitas minister Tuiksoo.

 

Teise muudatusena lisati koolitusel osalejate ringi lisaks  füüsilisele isikule või füüsilisest isikust ettevõtjale ka nende perekonna täisealine perekonnaliige. Seni võis taotleja asemel koolitusel osaleda vaid vastava ettevõtte töötaja.

 

3.veebruaril allkirjastatud määrus on tagasiulatuva mõjuga ja rakendub alates 1.veebruarist 2005.a.

 

Põllumajandusministeerium
Pressibüroo juhataja
Iiris Saluri
tel 625 6254

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus