Lisatud: 11. september 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

11Sep2006 Kalandustoodete tootjad saavad taotleda praktikatoetust

Toetuse eesmärgiks on kalandustoodete tootjale osaliselt hüvitada tema ettevõttes korraldatava õppepraktika kulud. Toetuse saamiseks peab praktikant olema kalandusega seotud erialade, näiteks kalakasvatus või kalur-laevajuht, õpilane või üliõpilane. Toetatakse sellist praktikat, mis on korraldatud ajavahemikul 1. novembrist 2005 kuni 31. oktoobrini 2006. a ja mille kestus ei ületa õppekavas määratud ajavahemikku.

 

Toetuse suuruse ühe praktikapäeva kohta kehtestab põllumajandusminister lähtudes praktikantide arvust ning õppepraktika kestusest, kokku on selleks toetuseks riigieelarves tänavu ette nähtud 1,4 miljonit krooni. Maksimaalselt võib toetuse suurus ulatuda kuni neljakordse alampalga ehk 12 000 kroonini ühe praktikandi kohta kalendrikuus.

 

PRIA kontrollib esitatud andmete õigsust ja vastavust nõuetele ning otsustab praktikatoetuse määramise või taotluse rahuldamata jätmise hiljemalt novembri alguses, toetus makstakse välja selle aasta jooksul.

 

Taotlused palub PRIA saata postiga PRIA keskusesse Tartus. Täpsemad toetuse tingimused ja taotlusvormid on saadaval koduleheküljel.
Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm allkirjastas mesilaspere toetuse määruse. Mesilasperede toetus aitab kaasa bioloogilise mitmekesisuse säilitamisele ja põllumajanduskultuuride saagikuse kasvule.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike