Lisatud: 17. juuli 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

17Jul2006 Kalandustoodete tootjad saavad PRIAst koolitustoetust taotleda

Koolitustoetus on riiklik arengutoetus, millega osaliselt hüvitatakse kalandustoodete tootjale tema majandustegevuseks vajalike teadmiste omandamiseks ja täiendamiseks läbitud koolitused.

Toetuse maksimaalne suurus on 4000 krooni ühe koolitatava kohta, kokku on tänavu selleks toetuseks ette nähtud 450 000 krooni. Toetust ei anta keeleõppe kulude hüvitamiseks.

Koolitustoetust võib taotleda kalandustoodete tootmisega tegelev äriühing või füüsilisest isikust ettevõtja, kes on tasunud koolitusteenuse eest. Suurettevõtjale antakse toetust kuni 35% erikoolituse ja kuni 60% üldkoolituse maksumuse osaliseks hüvitamiseks. Väikese ja keskmise suurusega ettevõtjale antakse toetust kuni 45% erikoolituse ja kuni 80% üldkoolituse osaliseks hüvitamiseks.

Taotluste läbivaatamine ja otsuste tegemine võib võtta kuni 20 tööpäeva alates nõuetekohase taotluse esitamisest. Koolitustoetus makstakse taotleja välja 10 tööpäeva jooksul alates toetuse määramise otsustamisest.

Täpsema info leiate siit: http://www.pria.ee/riiklikud_toetused/kalandustoodete_toot_1/

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike