Lisatud: 17. juuli 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

17Jul2006 Kalandustoodete tootjad saavad PRIAst koolitustoetust taotleda

Koolitustoetus on riiklik arengutoetus, millega osaliselt hüvitatakse kalandustoodete tootjale tema majandustegevuseks vajalike teadmiste omandamiseks ja täiendamiseks läbitud koolitused.

Toetuse maksimaalne suurus on 4000 krooni ühe koolitatava kohta, kokku on tänavu selleks toetuseks ette nähtud 450 000 krooni. Toetust ei anta keeleõppe kulude hüvitamiseks.

Koolitustoetust võib taotleda kalandustoodete tootmisega tegelev äriühing või füüsilisest isikust ettevõtja, kes on tasunud koolitusteenuse eest. Suurettevõtjale antakse toetust kuni 35% erikoolituse ja kuni 60% üldkoolituse maksumuse osaliseks hüvitamiseks. Väikese ja keskmise suurusega ettevõtjale antakse toetust kuni 45% erikoolituse ja kuni 80% üldkoolituse osaliseks hüvitamiseks.

Taotluste läbivaatamine ja otsuste tegemine võib võtta kuni 20 tööpäeva alates nõuetekohase taotluse esitamisest. Koolitustoetus makstakse taotleja välja 10 tööpäeva jooksul alates toetuse määramise otsustamisest.

Täpsema info leiate siit: http://www.pria.ee/riiklikud_toetused/kalandustoodete_toot_1/

Uudised

Eile, 13. novembril toimus Maaeluministeeriumis arutelu mesindussektori esindajatega. Kohtumisel räägiti mesilaspere toetusest ning arutleti uue perioodi mesindusprogrammi ettevalmistamise teemal.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus