Lisatud: 10. august 2010

Viimati muudetud: 11. august 2010

A A A
Prindi rss

Uudised

10Aug2010 Järvamaa Kutsehariduskeskus alustab sessioonõppega põllumajanduses töötavale inimesele. Õppeaeg 1 aasta.

Vastuvõtutingimuseks on varem omandatud põhi- või keskharidus ning vähemalt 2-aastane töökogemus põllumajanduses. Õppetöö on õppijale tasuta!
Õppetöö toimub sessioonõppe vormis keskmiselt  4-päevaste tsüklitena ühel korral kuus ning sessioonidevahelisel ajal iseseisvalt ennast täiendades. Võimalik on taotleda varasemate õpingute ning töökogemuse  arvestamist moodulite läbimisel -  VÕTA. Õppetöö toimub  Särevere õppekohas, põllumajanduse 40 õppenädalat õppekava  kohaselt, mille raames omandatakse taime- või loomakasvatusalased teadmised. Lisaks omandatakse põhiteadmisi majandusest ja ettevõtlusest, mis loovad eeldusi paremaks majandamiseks. Kooli lõpueksam on ühildatud põllumajandustootja III kutsekvalifikatsioonieksamiga ning lõpetaja saab õppeasutuse riikliku lõputunnistuse kutsehariduse omandamise kohta.

Kooli kodulehe aadress on  www.jkhk.ee , sealt saab infot sisseastumise kohta ning täita elektrooniliselt avaldust.

Küsi täiendavat informatsiooni: Külli Marrandi, põllumajandusõppe osakonna juhataja
telefon 5345 0406, E-post kylli.marrandi@jkhk.ee

Uudised

Maakasutuse ja põllumajandustootmise planeerimisel on vaja arvestada mullastiku iseärasustega ning muldade kasutussobivusega põllumajanduskultuuride kasvatamiseks. Põllumajandusuuringute Keskuse (PMK) veebirakenduse kaudu saab põllumajandustootja külvikordi paremini planeerida ja rakendada sobivamat agrotehnikat vastavalt mulla lõimise ja veerežiimile.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus