Lisatud: 08. november 2017

Viimati muudetud: 08. november 2017

A A A
Prindi rss

Uudised

08Nov2017 Infopäev Leheväetised ja mullastik

Infopäev Leheväetised ja mullastik toimub 16. novembril 2017 Tartus EMÜ Tehnikamajas. Infopäev on esitatud toetuse saamiseks "Teadmussiirde ja teavituse toetuse üleriigilise ulatusega tegevuse" meetme raames, ning on vastavalt märgistatud.

Infopäeval esinevad: Kaupo Suik Syngentast räägib taimekaitsevahendite mõjust mulla koostisele. ETKI vanemteadur Peeter Viil avab leheväetiste ja mullastiku vastastikkuse koostoime saladusi ning Alar Astover EMÜ-st räägib mullast kui põllumehe kõige suuremast väärtusest.

Päeva rikastavad avatud arutelud.

16. novembri päevakava

09.30 Hommikukohv
10.00 Taimekaitsevahendite mõju mullastikule, Kaupo Suik, Syngenta OÜ
11.30 Kohvipaus
12.00 Leheväetiste mõju teravilja saagile ja kvaliteedile, Peeter Viil, ETKI
13.30 Lõunasöök
14.15 Muld kui põllumehe pank, Alar Astover, EMÜ
15.45 Päeva lõpetamine

 Infopäev on kõigile osavõtjatele TASUTA!

Vajalik on eelregistreerimine!
Palun teatage oma tulekust meilile katrin@motteruum.ee 


Lisainfo: Katrin Tilk, Valgemetsa Mõtteruum, tel 5130 725

Infopäev toimub MAK 2014-2020 "Teadmussiirde ja teavituse toetuse üleriigilise ulatusega tegevuste" meetme raames, tegevust toetab Euroopa Liit.

 

 

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner