Lisatud: 08. august 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

08Aug2005 Infopäevade korraldamiseks saab PRIAst toetust taotleda

Infopäeva korraldamise toetust võib taotleda juriidiline isik, kes tegeleb nõuande-, teabelevi- või koolitusteenuse osutamisega. Üleriigilise infopäeva korraldamise toetust antakse kuni 100% infopäeva korraldamise abikõlblike kulude maksumusest, kuid mitte rohkem kui 15 000 krooni ühe kalendripäeva kohta. Maakondliku infopäeva korraldamist toetatakse kuni 80% ulatuses abikõlblike kulude maksumusest, kuid mitte rohkem kui 12 000 krooni ühe kalendripäeva kohta.

Täna, 8. augustil kinnitas põllumajandusminister üleriigiliste infopäevade kava, millega saab tutvuda põllumajandusministeeriumi veebilehel http://www.agri.ee/index.php/14311/

Üleriigilised infopäevad, mille korraldamiseks saab toetust taotleda, on taimekasvatuse, loomakasvatuse, toetuste, seadusandluse, aianduse, toiduohutuse ja -hügieeni, sööda ohutuse ja hügieeni, metsamajanduse ning finantsmajanduse valdkonnas.

Infopäevade korraldamise toetuse kohta saab rohkem infot ja taotlusvorme internetileheküljelt www.pria.ee ja PRIA büroodest.

Uudised

Eile, 13. novembril toimus Maaeluministeeriumis arutelu mesindussektori esindajatega. Kohtumisel räägiti mesilaspere toetusest ning arutleti uue perioodi mesindusprogrammi ettevalmistamise teemal.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner Infokeskus bronn-vaike