Lisatud: 08. august 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

08Aug2005 Infopäevade korraldamiseks saab PRIAst toetust taotleda

Infopäeva korraldamise toetust võib taotleda juriidiline isik, kes tegeleb nõuande-, teabelevi- või koolitusteenuse osutamisega. Üleriigilise infopäeva korraldamise toetust antakse kuni 100% infopäeva korraldamise abikõlblike kulude maksumusest, kuid mitte rohkem kui 15 000 krooni ühe kalendripäeva kohta. Maakondliku infopäeva korraldamist toetatakse kuni 80% ulatuses abikõlblike kulude maksumusest, kuid mitte rohkem kui 12 000 krooni ühe kalendripäeva kohta.

Täna, 8. augustil kinnitas põllumajandusminister üleriigiliste infopäevade kava, millega saab tutvuda põllumajandusministeeriumi veebilehel http://www.agri.ee/index.php/14311/

Üleriigilised infopäevad, mille korraldamiseks saab toetust taotleda, on taimekasvatuse, loomakasvatuse, toetuste, seadusandluse, aianduse, toiduohutuse ja -hügieeni, sööda ohutuse ja hügieeni, metsamajanduse ning finantsmajanduse valdkonnas.

Infopäevade korraldamise toetuse kohta saab rohkem infot ja taotlusvorme internetileheküljelt www.pria.ee ja PRIA büroodest.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner