Lisatud: 08. august 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

08Aug2005 Infopäevade korraldamiseks saab PRIAst toetust taotleda

Infopäeva korraldamise toetust võib taotleda juriidiline isik, kes tegeleb nõuande-, teabelevi- või koolitusteenuse osutamisega. Üleriigilise infopäeva korraldamise toetust antakse kuni 100% infopäeva korraldamise abikõlblike kulude maksumusest, kuid mitte rohkem kui 15 000 krooni ühe kalendripäeva kohta. Maakondliku infopäeva korraldamist toetatakse kuni 80% ulatuses abikõlblike kulude maksumusest, kuid mitte rohkem kui 12 000 krooni ühe kalendripäeva kohta.

Täna, 8. augustil kinnitas põllumajandusminister üleriigiliste infopäevade kava, millega saab tutvuda põllumajandusministeeriumi veebilehel http://www.agri.ee/index.php/14311/

Üleriigilised infopäevad, mille korraldamiseks saab toetust taotleda, on taimekasvatuse, loomakasvatuse, toetuste, seadusandluse, aianduse, toiduohutuse ja -hügieeni, sööda ohutuse ja hügieeni, metsamajanduse ning finantsmajanduse valdkonnas.

Infopäevade korraldamise toetuse kohta saab rohkem infot ja taotlusvorme internetileheküljelt www.pria.ee ja PRIA büroodest.

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner